Hizmetlerimiz

FUE Saç Ekimi

Saçlarımız, saç derisinde ikili üçlü gruplar halinde saç kökü kolonileri halinde bulunur. Bu saç köklerinin de içinde kişinin genetik yapısı gereğince her kökte bir iki üç hatta 4 saç teli üretilir.

Uzman kişi bu saç köklerini donör alanı denen başımızın ense ve kulakların üzerinde kalan kısımlarından sadece bir saç kökü sığacak incelikte silindir bıçaklarla tek tek toplamaktadır.

PRP Saç Ekimi

Kelime anlamı trombositten zengin plazma demektir ve kişinin kendi kanından santrifüj edilerek hazırlanır.

Güncel tıp teknolojisi ile kişinin kanı özel basınçlı tüplere alınır ve belli hızlarda belli sürelerde santrifüj adı verilen işleme tabi tutulur. Bu işlem sonrasında trombositler ayrıştırılmış olur, ayrılan trombositler istenilen oranda plazma eklenerek özel enjektörlere çekilir, artık PRP hazırdır.

DHI Saç Ekimi

DHI tekniğinde toplanan ve dizilen saç kökleri kanal açılımı olmadan direkt deri altına yerleştirilir.

Bu işlem için çok özel aletlere ihtiyaç vardır bu aletler tek kullanımlık kaleme benzeyen bıçaklar kullanılır. Bu ince iğne uçlu bıçaklara toplanan saç kökü tek tek yerleştirilir, her bir kaleme bir saç kökü yerleştirilip cilt altına implante edilir.


Sakal Ekimi

Sakal ekimi son yıllarda erkeklerin en fazla geçirdiği operasyonlardan bir tanesi haline gelmiştir.

Sakal ekimi çok özel bir operasyondur, saç ekimi tekniğinden tamamen farklıdır ve kullanılan saç kökleri gerek toplarken gerek de ekilirken farklılıklar içerir. Her şeyden önce saç kökleri tek bir saç teli ihtiva etmelidir.


Kaş Ekimi

Yapılan araştırmalara göre bir kişiye baktığınızda en çok bilgiyi ve önyargıyı karşınızdaki insanın gözlerinden alırız.

Kaş ekiminde en önemli unsurlar yoğunluk, çizgi ve simetridir. Bunlardan herhangi biri eksik olursa yüz ifadesinde hata olur, kişi gerek makyajlı gerek makyajsız haliyle istediği kozmetik başarıyı sağlayamaz.